aboutus

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: ANGEWELL
No. Çalışanları: 100~199
Yıllık satış: 6000000-8000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 90% - 100%
Engineer: 4 persons
Floor area: 12000 square meters
Hakkımızda
-01-
Giriş

2012 yılında kurulan, Zhejiang Xin Sheng Sağlık Gereçleri Co, Ltd, özel bir kuruluştur, kendini, tamamen duş odası, duş kabini, banyo vanity, banyo aynası, küvet ve diğer ilgili ürünler de dahil olmak üzere banyo ve duş serisi tasarımı, üretim ve ticaret adanmıştır . Fabrika, Şangay uluslararası havaalanına yakın Yangtze Nehri Deltası'nda bulunmaktadır ve bizi kolayca bulabilirsiniz.

Fabrika, yıllık 50.000.000 yıllık üretim değeri ve 4.000 set komple duş odası, 8.000 set duş kabini, 3.000 set küvet, 10000 banyo vanity, 20000 adet banyo aynası ve 12.000 adet duş teknesi üretim kapasitesine sahip 12.000 metrekareyi kapsıyor.


Şu anda 4 kıdemli mühendis ve 2 AR-GE personeli dahil olmak üzere 167 personel bulunmaktadır. Ar-Ge fonumuz her yıl cironun% 10'unu kapsıyor. Yıllar boyunca, benzersiz tasarım ve yeni ürünlerden yararlanma konusundaki profesyonel deneyimimiz, yenilikçi sanat, yüksek kaliteli ürünlerin sanatsal çalışmalarını müşterilerimize sunmamızı sağlıyor. Profesyonel bir QC ekibimiz var ve müfettişlerimiz, karşılaştıkları sorunları azaltmak için müşterilerden memnun olmayan herhangi bir ürün bulmaya hazır. Bugün kesinlikle kalitenin, yarının satışın olmadığına inanıyoruz!

Temel değerler

Sağlam bir temel üzerine inşa edilmiştir.

Yıllar boyunca büyüdüğümüz kadar, temel değerlerimizi asla unutmadık. Bir yapıyı destekleyen çelik kirişler gibi, bu temel değerler bizi bir arada tutan ve güçlü durmamızı sağlayan sütunlardır. Şirketimizdeki herkes tarafından paylaşılıyor, en üst düzey yönetim seviyesinden kattaki her servis çalışanına kadar.

Bu değerlerin rehberliğinde, size mümkün olan en iyi ev geliştirme alışveriş deneyimini sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Takım çalışması

Kültürümüz bireye değer verir, ancak kazanmanın bir takım çalışması olduğunu anlar. Bir ekibin bireysel çabaların toplamından daha büyük olduğunu biliyoruz.

Takım olarak, her zaman Xinsheng'in ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyoruz. Bunu yaparken, Şirketimiz için, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlar için neyin iyi olduğunu her birimiz için iyi olduğunu anlıyor ve kabul ediyoruz.

Bir güven ortamında faaliyet gösteriyoruz, çünkü kazanan bir ekip güven olmadan mevcut değil.

Müşteri odaklı

Müşteriler işimizi yönlendirir. Sürekli öğrenme ile müşteri anlayışımızı ve ihtiyaçlarını geliştireceğiz.

Müşterilerin kaliteli ürün, fiyat ve hizmet gereksinimlerini karşılamada en iyisi olduğumuza karar verdik. Başarılarımızla gurur duysak da, sürekli gelişmek için kendimize meydan okuyacağız.

İcra Tutkusu

Müşterilerimizin beklentilerini aşma hedefimizde operasyonel mükemmelliği tutkuyla sürdürüyoruz.

İş hedeflerimizi yerine getirmek ve diğerlerini müşterilere ilettiğimiz tutkuyla desteklemek için kişisel hesap verebilirliği kabul ediyoruz.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için işimizin tüm alanlarında aciliyet duygusuyla çalışıyoruz.

Bütünlük

Faaliyet gösterdiğimiz toplulukların hayati bir üyesi olarak, iyi bir kurumsal vatandaş olmanın önemini ve değerini anlıyoruz.

Müşteriler, çalışanlar, satıcılar, hissedarlar ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklarda günlük etkileşimlerimizde dürüstlük ve doğrulukla hareket eden yüksek etik standartları koruyoruz.

Etik olmayan veya dürüst olmayan davranışlara karşı toleransımız sıfırdır.

Saygı

İnsanların farklı olduğu ve başarımıza katkıda bulunabileceği birçok yolu anlayarak ve değerleyerek bir dahil olma, adalet ve saygı ortamını korumaya kararlıyız.

Cynson'a güvenin
Güveninizi geliştirmek için her gün çalışmak
Cynson'da, tüm ev geliştirme ihtiyaçlarınız için güvenilir ilk tercihiniz olmak istiyoruz. Size gerçek nezaket, saygı ve profesyonellik ile davranarak her gün çaba gösterdiğimiz bir hedef. Xinsheng fabrikasına geldiğinizde, alışveriş deneyiminizin keyifli ve faydalı olmasını sağlamayı amaçlayan birçok benzersiz unsur bulacaksınız. İşinizi kazanmadan önce güveninizi kazanacağız.

-02-
Geçmiş

2012 - kurulan Zhejiang Xinsheng Sıhhi Tesisat Co, Ltd,

Basit duş ve duş tekneleri üretmeye başladı.

2013 - pazarların genişlemesi nedeniyle dört üretim hattı eklendi.

2014 - kendi dış ticaret şirketimizi küresel pazardan istifade etmek ve Avrupa pazarına başarılı bir şekilde girmek için planlıyoruz .

2015 - banyo vanity ve banyo aynaları başarıyla geliştirildi ve satışa sunuldu.

2016 - Banyo ürünlerimizin tamamı dünya çapında satıldı ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi global müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edildi.

2017 - pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattı daha ekledi.

2018 - Nitelikli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişleterek Kararlı ve sorunsuz bir gelişim elde ettik.

2019 - Şirketimizin gelişim ihtiyaçları için satış ekibimizi yeniden genişletmek.

-03-
Hizmet

Fabrikamızın felsefesi basittir: üstün müşteri hizmeti sunmak.

Cynson'ın En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Markalama

12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Her türlü teknik destek müşterilerimiz için mevcuttur.

Mükemmel bir deneyim sağlamak için, her adımda size yardımcı olacak bilgili bir müşteri hizmetleri ekibimiz ve lisanslı tesisatçılarımız bulunmaktadır. Banyo veya misafir odası veya ana süitte, imza stilinizi bulmanıza yardımcı olmak için varız.

Ücretsiz Numune Alma ve Test Etme mevcuttur. Bedava örnek verebiliriz, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanır.

25 İş Günü Hızlı Teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmıştır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

a) Hammadde kontrolü

Yerel bölgemizde birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkiler kuruyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı alım miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar. Güvenli kaliteyi sağlamak için yalnızca malzememizin üretim ve teslimatından sorumlu olan bir kişi ayarladılar.


b) Kalite Kontrol

c1. Atölye QC
Dört denetleyici, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2. Ambalajda QC
Paketlemeden önce her ayrıntı kontrol edilecektir.

c) Kalite şikayetleri

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, servis ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir.Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözümle 48 saat içinde yanıtlayacağız.

Fabrikamız hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

-04-
Ekibimiz

Takım çalışması

Kültürümüz bireye değer verir, ancak kazanmanın bir takım çalışması olduğunu anlar. Bir ekibin bireysel çabaların toplamından daha büyük olduğunu biliyoruz.

Takım olarak, daima Cynón'un ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyoruz. Bunu yaparken, Şirketimiz için, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlar için neyin iyi olduğunu her birimiz için iyi olduğunu anlıyor ve kabul ediyoruz.

Bir güven ortamında faaliyet gösteriyoruz, çünkü kazanan bir ekip güven olmadan mevcut değil.

İletişim bilgileri